screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kremy anti anging 50 plus z naturalnym składem – ktoś coś? Muszę coś takiego znaleźć mojej mamie, chciałam jej zrobić prezent na urodzinki. Jeśli orientujecie się co do sklepów specjalizujących w takich ekologicznych, zdrowych kosmetykach to proszę o inf!

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Jakoś nigdy nie byłam kobietą która szczególnie dużą uwagę zwracała na pielęgnacje. Ale dopiero niedawno zaczęłam. Jednak wiek na mnie to wymusił ;) Pierwsze zmarszczki, pierwsze oznaki wiotczenia skóry...to najlepszy motywator był dla mnie.

TTT999

Posty: 21

 
Peeling naturalny to idzie akurat łatwo zrobić samemu w domu, ale też takie fajne naturalne z owocami w składzie można już kupić bez większych problemów.

mikusiński

Posty: 14

 
Już dawno temu widziałam w telewizji dokument na temat rynku kosmetycznego i wyszło, że to co sprzedają w wielkich sieciach to jest bardziej do trucia, niż do pielęgnacji. Dużo rzeczy pochodzenia od zwierzęcego, cała tablica Mendelejewa. Zgroza.

logo34a

Posty: 16

 
Dość regularnie stosuję u siebie maseczkę z aktywnym węglem i rzeczywiście są efekty. Maseczkę kupuję od E-naturalne. Jest o tyle fajna że nie trzeba z nią leżeć na twarzy nie wiadomo jak długo. Tutaj wystarczy dosłownie pięć minut i po tym czasie można całość z buzi zdjąć, zaczynając ściągać oczywiście od krawędzi. Idealnie ten żel tężeje, ściąga skórę, człowiek czuje od razu większą elastyczność na twarzy.

luke130

Posty: 19

 
Sam kosmetyk odpowiednio dobrany rzeczywiście jest w stanie dużo pomóc i zdziałać, ale musi być faktycznie regularnie stosowany. Ile to ja mam znajomych które kupiły sobie kosztowne zestawy kremów, a potem odłożyły do szafek...i prawie nie ich nie nakładają, chyba że od święta.

Dzidzia

Posty: 21

 
Jak się ma wrażliwą skórę to trzeba się z kosmetykami nakombinować i zdecydowanie poszukać czegoś dedykowanego. Ja na swoje problemy z trądzikiem to kupuję kosmetyki tylko i wyłącznie naturalne. Duży wybór mają choćby na stronie www.e-naturalne.pl. Szybko robią wysyłkę, cenowo też jest nie najgorzej. Świetne specyfiki do codziennego oczyszczania skóry można zwłaszcza tutaj upolować.

Strzała

Posty: 26

 
Mi by się jakiś dobry krem odmładzający przydał ale jak patrzę po tych lepszych markach to cenowo bywa naprawdę drogo. Można kupić kremy skuteczne i rzeczywiście dobre nie wydając na to setek złotych?

johncena67

Posty: 22

 
Gonimy świat jeśli chodzi o dostępność do bardziej naturalnych kosmetyków. Choć i tak to co trafia na Polski rynek to często jest gorszej klasy niż choćby w Niemczech czy we Francji. To podobnie jak ze spożywczymi rzeczami, ponoć markety na wschód zamawiają gorszego sortu jedzenie niż na zachód.

Oct714

Posty: 12