screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Posty: 7

 
Dużo zamawiamy produktów do naszego salonu urody od E Naturalne (na stronie e-naturalne.pl jest do nich kontakt). Mają wysokogatunkowe preparaty, bazy, oleje, masła, wody i całą resztę, plus akcesoria jak specjalne buteleczki i tak dalej. Można u nich zrobić kompleksowe zaopatrzenie .

ewentin

Posty: 25

 
Trzeba zwracać uwagę na etykiety na kosmetykach bo serio można się zdziwić czego producenci tam nie pakują do środka. Mam znajomą chemiczkę która mi ostatnio troche o tych wszystkich substancjach naopowiadała.

audi25

Posty: 18

 
Dużo kosmetyków można sobie zrobić samemu w domu, choćby taki prosty peeling z ziarenek kawy jest bardzo prosty w przygotowaniu a przynajmniej człowiek dokładnie wie co stosuje.

piet

Posty: 8

 
Miałam kiedyś super fajne naturalne mydełko marchewkowe dostałam w prezencie i świetnie mi służyło. Szkoda tylko że nie wiem gdzie było kupowane...

chksfans

Posty: 19

 
Można coraz więcej naturalnych kosmetyków znaleźc podobnie jak nawet środków czyszczących typu płynów do naczyń do podłóg czy do prania...super że są takie rzeczy bo różnica w jakości moim zdaniem jest duża.

bartek33

Posty: 19

 
Do kosmetyków trzeba mieć podejście bardzo wybiórcze. To że innej osobie jakiś krem służy to niekoniecznie znaczy że dla nas też będzie okej. Trzeba sprawdzać porównywać i szukać optymalnego.

śitowiec4

Posty: 9

 
Najlepsze są naturalne kosmetyki a jeszcze lepsze te które się zrobi samemu w domu. Wbrew pozorom wiele rzeczy można sobie zrobić we własnym zakresie potrzebne są tylko jakieś bazy olejki, masła wody itd.

Klarka45

Posty: 19