screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Sklep internetowy z kosmetykami – znacie jakiś ciekawy, dobrze zaopatrzony? Głównie chodziłoby mi o naturalne, ekologiczne produkty bez tony chemii w składzie, jakiś barwników, konserwantów za wielu itp.

alek44

Posty: 4

 
Ciężko mi dobrać sobie dobry podkład ostatnio, czego bym nie kupiła to albo muszę strasznie dużo nałożyć, żeby cokolwiek pokryło, albo schodzi jakoś tak łatwo, ściera się w ciagu dnia szybko...

Lupusx

Posty: 16

 
Sklepów z kosmetykami w sieci jest teraz wysyp. Ja już drugi rok do gabinetu robię zaopatrzenie przez stronę e-naturalne.pl i jestem zadowolona. Duży wybór preparatów, sprawdzony skład, rzeczy dostarczają z ważną datą przydatności do użycia, jeszcze żadnej partii nie musiałam zwracać czy reklamować.

gregcie@

Posty: 26

 
W internecie jest o tyle dobrze że się każdy rodzaj kosmetyków znajdzie dla każdej cery, a jak sobie przeglądam to co mają w drogeriach czy aptekach to ten wybór jest mocno ograniczony zazwyczaj i często i tak trzeba czekać aż coś specjalnie zamówią – tak w aptece miałam ostatnio.

Czarek56

Posty: 12

 
Tak się zastanawiam od jakiego wieku według was warto zacząć kremy przeciwzmarszczkowe stosować? Czy 30 to już jest okej, czy za wcześnie? Czy się w ogóle wiekiem nie sugerować tylko po prostu – jak pojawiają się delikatne już zmarszczki to warto reagować?

Yuri20

Posty: 7

 
Najwięcej kosmetyków na co dzień to używam typowo pielęgnacyjnych balsamów czy olejków. Akurat mam skórę która się notorycznie przesusza, a już zwłaszcza zimą to czuję jakbym miała skórę twardą jak kamień i totalnie odwodnioną.

LLardmen

Posty: 15

 
Na ile byście oceniły skuteczność kremów przeciwzmarszczkowych w skali 1/10? Można uzyskać efekt zbliżony do zabiegów z kwasem, botoksem i tego typu bardziej inwazyjnych? Czy to w ogóle nie ma porównania?

andrew66

Posty: 10

 
Przede wszystkim to trzeba patrzeć na etykietę i czytać skład kosmetyków. Jednak krem kremowi nierówny a z tego co widzę po swoich znajomych to jednak głównie ludzie wybierają marki na podstawie reklam telewizyjnych i składu już nikt nie weryfikuje. Smutne ale prawdziwe.

CHatka-eKo

Posty: 12