screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

TomekK 

Posty: 7

 
Szkoda że nie ma perfum które pachną świeżo upieczonym domowym ciastem...bo nic tak pięknie nie pachnie moim zdaniem. Chyba że są takie zapachy a ja o nich nie wiem? Byłyby idealne na ten okres świat.

Ciapek

Posty: 22

 
Ja już wszystko kupuję online, nawet chleb. Dobrze że mieszkam w duzym mieście to mam sklepy gdzie dowożą zakupy zamówiona przez neta, moja bratowa już nie ma takiego szczęścia u siebie w miasteczku . Perfumy też kupuje zdalnie bo jest dużo wygodniej ale też taniej.

Yuri20

Posty: 18

 
Trudno mi cokolwiek tutaj doradzić bo ja generalnie to korzystam z tych perfum które dostaję w prezentach – urodzinowych, świątecznych itd. Sam to chyba sobie nigdy w życiu nie kupowałem perfum, zawsze się od kogoś dostawało :-)

jeremii6

Posty: 13

 
Jak tak sobie przypominam to ja pierwszych perfum zacząłem używać dopiero jako 25 latek...ja się ożeniłem :) Wcześniej to raczej musiały mi wystarczyć – dezodorant i mydełko żeby ładnie pachnieć ;)

Nikusinski23

Posty: 24

 
Na pewno podpowiem sklep na http://testerownia24h.pl. Już kilka razy tutaj kupowałam i jeszcze z żadnego zamówienia nie musiałam rezygnować. Testery w super stanie, nie wyglądają jak zdjęte prosto z półki wysłużone itd. no i też pojemność pojemników się zgadza, nie są zalane w połowie inne takie.

werwer

Posty: 7

 
Zazwyczaj się spryskuję perfumą dwa góra trzy razy i mi spokojnie to wystarcza na caly dzień. Jednak większość osób które znam to się lubi spryskać zapachem nawet kilka razy więcej niż ja...no i potem jednemu zużywa się perfuma po roku a innemu po dwóch miesiącach.

codePerformance

Posty: 18

 
Moja siostra wiem że kupuje testery perfum ale skąd to nie mam pojęcia. Pogadam z nią jutro to się dowiem więcej. Ja ogólnie mało perfum zużywam, na długo mi wystarczają więc nie jestem tak zorientowana w temacie jak ona...dziewczyna lubi się spryskać dużo bardziej niż ja.

bobuś34

Posty: 7

 
U nas w rodzinie to perfumy są punktem obowiązkowym prezentem świątecznym. Jakby nie było jest to zawsze prezent dość bezpieczny, każdemu się przyda, można łatwo i szybko kupić, szczególnie że przed świętami dużo sklepów robi duże promocje właśnie na ten asotyment.

xtigerx

Posty: 4

 
Nie ma drugiej rzeczy której bym równie mocno nie lubiła jak kupowanie perfum. Jak tak człowiek stoi przed półką i psika jedne drugie trzecie to w pewnym momencie już przestaje rozróżniać te perfumy od siebie i kupuje zupełnie na chybił trafił .

pawel253

Posty: 5