screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

filtry przepływowe, jaka firma ?

filtry przepływowe, jaka firma ?

Gdzie będą mógł kupić bidony dafi w dobrej cenie? W grę wchodzą tylko produkty od tego producenta. Nie chce żadnych zamienników i innych kombinacji.

RufleX

Posty: 1

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

Adi666

Posty: 10

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, dlatego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Marti

Posty: 10

 
Na pewno można zamówić filtry do butelek dafi i w łatwy sposób je wymienić na nowe. Wiem, bo sam z tego korzystałem, niemniej jednak to było jakiś czas temu. Obecnie dostęp do takich filtrów jest o wiele łatwiejszy, bo wystarczy troszkę poszukać w internecie.

Klarka45

Posty: 23

 
Korzystam, na co dzień z filtrów przepływowych i jestem bardzo zadowolony. Woda nie była najlepszej, jakości ale teraz się to zmieniło, dlatego takie rozwiązanie polecam innym. Nie kosztuje taka cała instalacja dużo i można ją samodzielnie sobie zamontować.

Black_Riot

Posty: 4

 
Z tego, co wiem filtry do butelek dafi są wymienne. Tak samo to działa jak w wypadku dzbanków. Na stronie producenta można znaleźć ofertę z takimi filtrami, zatem z ich zakupem nie będziemy mieć żadnych kłopotów.

ur-0004

Posty: 17

 
Największy wybór filtrów do zlewu mają na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe/filtr-weglowy.html. To firma, która jest bardzo dobrze przygotowana, dlatego jest w stanie zaoferować nam dokładnie to wszystko, czego szukamy.

Zlomex

Posty: 3

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

Marioleczka

Posty: 9