screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

depilacja laserowa gdańsk, gdzie warto ?

depilacja laserowa gdańsk, gdzie warto ?

Nie wiem czy należałoby iść na depilacje laserową w Gdańsku? Byliście w jakimś salonie, który jest polecany? Troszkę się boję i najpierw chyba wolę odbyć jakieś konsultacje, bo nie wiem czy nie mam jakiś przeciwskazań.

piekniśś

Posty: 3

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że rzeczywiście robią to fachowo.

grzes3345

Posty: 20

 
Miałam lekki wąsik i niestety każdego dnia wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, iż poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym niezwyklej, iż musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

erykdd

Posty: 16

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

zlyharyy

Posty: 21

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bowiem różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

beata77

Posty: 12

 
Lubię być naturalna, wobec tego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona zarówno myślę, iż jeżeli komuś włosy przeszkadzają to winien się temu zabiegowi poddać. Na co dzień golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

Rico

Posty: 6

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie posiadały. Na nieszczęście dziś moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Krakus

Posty: 9

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, lecz bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i stosownie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może obecnie jest w przeciwnym wypadku ? Nie wiem.

Mariusz

Posty: 10

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to faktycznie profesjonalnie. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

EQP

Posty: 8