screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

rolety wrocław, gdzie szukać ?

rolety wrocław, gdzie szukać ?

Kto sprzedaje zewnętrzne rolety we Wrocławiu? Chodzi mi o takie, jakie montują bez niszczenia budynku. Niech będą solidne, bowiem nie chce mi się ich zmieniać za rok czy dwa. Polecacie kogoś, kto się tym zajmuje?

Dooog

Posty: 2

 
Kupiłem okna ze Świdnicy w firmie https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i jak na razie wszystko jest w porządku. Mają pięć, sześć, a nawet osiem komór, dlatego każdy bez problemu coś dla siebie dopasuje.

propek1

Posty: 20

 
Zawsze jest kłopot z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, niemniej jednak z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bo przez nie ucieka niezmiernie dużo ciepła, co znaczy, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze wiecej. Tego nie chce, zatem wolę znaleźć okna w dobrej cenie i z niezmiernie dobrymi parametrami.

Lupusx

Posty: 23

 
Najlepiej okna i rolety zamawiać w jednej firmie. Tak zrobiłem i dużo na tym zaoszczędziłem. Poza tym jeszcze zamówiłem w takiej firmie parapety. Przyjechali i szybko wszystko zamontowali. Myślałem, że wymiana okna, parapetu i rolety zajmie im cały dzień. Ledwo usiadłem do komputera, a oni już byli w połowę pracy. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, albowiem mam kompleksowe usługi i nie szukam kilku specjalistów.

tigra32

Posty: 11

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na liczba komór. Okna to okna i już. Obecnie jest inaczej. Sam jak poszukiwałem okien w Świdnicy to odnalazłem firmę, jaka miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich niesłychanie zaspokojony.

Wariat

Posty: 7

 
Według mnie trzeba znaleźć zloty środek, jeśli wybiera się okna czy rolety. Cena powinna być zrównoważona, czyli nie płacimy za dużo, ale też nie wybieramy tego, co tanie. Nie jest tajemnicą, że jeśli okna są tanie to profil jest wykonany z kiepskich materiałów. Na jakieś systemy jak sześć komór to w ogóle nie ma, co tutaj liczyć. Dobrze dobrane okna to naprawdę bardzo duże oszczędności i trzeba o tym pamiętać.

v_v007

Posty: 2