screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wycena przedsiębiorstwa, co polecicie ?

wycena przedsiębiorstwa, co polecicie ?

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Niestety ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

deberty56

Posty: 1

 
Wycena przedsiębiorstwa może bardzo Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

audi80

Posty: 20

 
Wycena przedsiębiorstwa może niezmiernie Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, wobec tego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

david011

Posty: 6

 
Należałoby skontaktować się z doświadczoną firmą, jaka wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, iż dużo jest takich firm, więc spokojnie odnajdziesz.

WTFurdoin

Posty: 3

 
U mnie w przedsiębiorstwie również była wykonywana wycena firmy w tej firmie attuario.pl. Jestem niezmiernie zadowolona z ich usług. Niesłychanie prędko zrealizowali moje zlecenie. Na każdym etapie miałam swojego doradcę, które wyjaśniał niejasności i zajmował się całą sprawą.

Kitas

Posty: 4

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana przez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, dlatego warto odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

bruklin187

Posty: 10

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonują specjalne biura aktuarialne. Możesz się do nich zgłosić, aby dowiedzieć się więcej informacji. Chyba, że ktoś tu polecić Ci ciekawą firmę.

EeZnak

Posty: 3

 
Biuro aktuarialne na ogół pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować inne plany inwestycyjne. Pożądane byłoby się z nimi kontaktować, bowiem mogą ocenić ryzyko i zysk.

Black_Riot

Posty: 2