screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Ranking pożyczek

Ranking pożyczek

Cześć ludzie i ludziska, potrzebuję porady na temat chwilówek. Gdzie pożyczać pieniądze, żeby nie żałować? Macie jakieś swoje sprawdzone parabanki? Gdzie by można przejrzeć kilka ofert z aktualnymi warunkami, podpowiecie jakieś kalkulatory, rankingi, tego typu rzeczy?

Kitas

Posty: 5

 
Różne firmy parabankowe mają podejście do klientów. Jedne bardziej weryfikują i mają też dość srogie bariery wiekowe (czyli zbyt młodym i zbyt starym nie daję pieniędzy), ale są też marki które mają bardziej liberalne podejście do tematu .

Black_Riot

Posty: 11

 
Dobrą opcją są te darmowe pożyczki za 0 zł, tylko też dość ciężko jest na taką ofertę trafić, bo zazwyczaj jest obwarowana dodatkowymi wymaganiami. Jeśli dobrze kojarzę to najczęściej darmowe oferty są przewidziane tylko dla nowych klientów.

Klara323

Posty: 12

 
Z tych rankingów chwilówek jakie znam i z jakich korzystałem to najlepiej wypada strona sowafinansowa.pl. Wszystko widać czarno na białym , nie trzeba się domyślać co do warunków w konkretnych parabankach. Wiadomo ile pieniędzy trzeba oddać za każdy pożyczony tysiąc, a to jest jednak przy pożyczkach bardzo ważne żeby wszystko było jasne i klarowne, bez niedomówień.

opertus

Posty: 23

 
Nie mam jakiejś konkretnej ulubionej firmy pozabankowej powiem szczerze. Po prostu patrzę kto ma aktualnie lepsze warunki i tam składam wniosek. Nie ma co się przywiązywać do marek bo oferta jest bardzo dynamiczna i szybko się zmienia.

hertinho

Posty: 3

 
Chwilówki mogą być bardzo pomocne i bezpieczne o ile się je bierze z głową i rozsądkiem. Czyli krótko mówiąc zawsze dobrze jest mieć w głowie plan spłaty, a nie myśleć o tym jak oddać dług dopiero po tym jak się już pieniądze pożyczy.

zuzia_00

Posty: 5

 
Wiem że dużo ludzi korzysta z porównywarek chwilówek, zawsze to jednak daje trochę szersze spojrzenie na całą ofertę. Wiadomo że tych firm pozabankowych to się ostatnio namnożyło, pewnie można by ich koło stówy naliczyć.

serwus45

Posty: 8

 
Rok temu brałam pożyczkę na święta i pamiętam że szybko udało się pieniądze załatwić, przelew przyszedł w ciągu godziny albo nawet szybciej.

zenek15

Posty: 14