screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kredyt dla firm bez bik

Kredyt dla firm bez bik

Witam serdecznie.
Jesteście w stanie wskazać, w jakich bankach dostępny jest kredyt dla firm na start? Wydaje mi się, że rozpoczęcie działalności z kredytem będzie konieczne.

transerwis

Posty: 14

 
Dziś jestem na takim etapie, że chciałbym pozyskać dotacje na założenie firmy, jednakże nie jestem pewien, gdzie powinienem się w tym celu udać. Myślę czy samemu podejmować poczynania w tym zakresie lub zlecić to profesjonalnej firmie, która zrobi to lepiej.

mniszek

Posty: 11

 
Czasami marzenia o rozpoczęciu prowadzenia własnej firmy trzeba odłożyć między bajki z uwagi na brak środków. Jednak inni podejmują ryzykowną decyzję, że zaciągną kredyt na rozpoczęcie działalności. Sam jestem w tym gronie, bo zaciągnąłem taki kredyt – opłaciło mi się, bo moja firma teraz ładnie funkcjonuje :)

frutes45

Posty: 16

 
Ostatecznością w moim wypadku był kredyt dla firm, który ostatecznie zdecydowałem się zaciągnąć. Dodam, że wcześniej udałem się do znajomego biura, które mi pomogło w formalnościach.

Babeczka

Posty: 29

 
Początki oczywiście mógłby ułatwić kredyt na rozpoczęcie działalności, gdyż takiego sam poszukiwałem. Na szczęście trafiłem na pomoc profesjonalnego znajomego.

woo_oow

Posty: 24

 
Nie dziwi mnie, iż dotacje na założenie firmy są tak popularne. W szczególności, jeśli są niesłychanie dostępne, a warunki do spełnienia nie są przesadnie wygórowane. To jednak rzadkość, bowiem z reguły trzeba się niesłychanie nagimnastykować, aby pozyskać sporą dotację dla firmy.

plertoo3

Posty: 24

 
W sytuacji, gdy interesuje Was kredyt dla firm to mogę Wam bez dwóch zdań polecić usługi firmy https://www.profiter.pl.

Na ich stronie znajdziecie komplet informacji.

Polaczek90

Posty: 33

 
Mam wrażenie, że całkiem sporo instytucji jest w stanie zaproponować kredyt dla firm bez bik. Mocno dyskusyjna pozostaje jednak sprawa atrakcyjności warunków, na których zaciągniemy takie zobowiązanie.

enriquess

Posty: 14

 
Wydaje mi się, iż pożyczka dla firm bez bik to jedyna szansa dla tych przedsiębiorców, którzy wpadli w poważne tarapaty. Obecność ich firmy w Biurze Informacji Kredytowej właściwie uniemożliwia wzięcie kredytu.

Sewerynus

Posty: 18