screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kredyt hipoteczny lublin, znacie ?

kredyt hipoteczny lublin, znacie ?

Czy doradca kredytowy z Lublina mi pomoże w czytaniu umowy i tym podobnych? Nie chce mieć później kłopoty z podpisaniem czegoś niekorzystnego dla siebie, zatem poszukujemy pomocy od kogoś doświadczonego.

lalunia333

Posty: 3

 
Szkoda, że w Polsce kredyty hipoteczne są jednymi z najdroższych na świecie. Gdyby prowizje i oprocentowanie były niższe to na pewno zainteresowałbym się takim rozwiązaniem. Niestety nie ma na razie szans żeby się coś zmieniło na lepsze, a szkoda.

Gumis

Posty: 11

 
Chętnie bym zaciągnął kredyt, niemniej jednak w Polsce są one bardzo drogie. Jeśli przeliczyć zarobki i wysokość rat i koszty kredytu to trudno byłoby znaleźć państwo, jakie jest droższe. Musze jeszcze długo poczekać na zmiany.

Jasia12

Posty: 16

 
Chętnie bym zaciągnął kredyt, ale w Polsce są one bardzo drogie. Jeśli przeliczyć zarobki i wysokość rat i koszty kredytu to trudno byłoby znaleźć państwo, które jest droższe. Musze jeszcze długo poczekać na zmiany.

Boss

Posty: 26

 
Mnie doradca finansowy z Lublina niezmiernie, niemniej jednak to niezmiernie pomógł. Nie wiedziałem, że to nic nie kosztuje i że można tak mnóstwo na tym zyskać. Polecam specjalistę od kredytów.

plertoo3

Posty: 10

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wtedy można się nim interesować.

Marioleczka

Posty: 6

 
Kilka dni temu byłem u doradcy kredytowego w Lublinie. Ofertę należałem na stronie http://kredytuoli.pl i byłe miło zaskoczony. Dostałem fachową pomoc, wszystko miałem dokładnie wytłumaczone. Takie rozwiązanie to ja rozumiem.

Lalka

Posty: 3

 
Znajomi zaciągali kredyt hipoteczny w Lublinie. Nie wiem czy korzystali z doradcy finansowego czy szukali czegoś na własną rękę. Wiem, iż są zadowoleni aczkolwiek każdy wie, iż w Polsce kredyt hipoteczne do tanich nie należą. Jeżeli jest małe oprocentowanie to wysoka prowizja i inne związane z kredytem koszty.

untelekt

Posty: 3

 
Budowałem sam bardzo powoli dom, ale to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeśli ktoś nie ma tak dużo czasu to można częściowo zrobić samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

lalunia333

Posty: 5

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem nie ulega wątpliwości z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, albowiem jest o dużo bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

Kotr_r9

Posty: 4