screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Najlepszy Kredyty dla Zawodów Zaufania Publicznego

Najlepszy Kredyty dla Zawodów Zaufania Publicznego

Hej, macie jakiegoś doradcę od kredytów na podorędziu? :) Potrzebuję wsparcia w związku z rozbudową firmy, inwestycje będą dość duże, więc środki finansowe też są potrzebne nieliche.

GGregbard

Posty: 26

 
Takich dobrych doradców kredytowych, naprawdę niezależnych to ze świecą szukać. Jak coś to trzeba sprawdzić takich ludzi dość gruntownie – jakie mają doświadczenie, certyfikaty, gdzie pracowali wcześniej itd.

Anno Domini

Posty: 35

 
Wiesz co, moja siostra ze szwagrem brali ostatnio kredyt mieszkaniowy z MDM i korzystali z porad jakiegoś doradcy. Wypytam się jej jutro dokładnie co to był za gość i napiszę. Pozdrawiam.

pl07

Posty: 27

 
Mnie by interesowały zwłaszcza kredyty bez US i ZUS, a takie ciężko znaleźć na dobrych warunkach. Trochę szukam od dłuższego czasu i bez sukcesów niestety.

jose_bastiano

Posty: 21

 
Muszę sam poszukać jakiegoś kredytu konsolidacyjnego...Kolega polecał mi ostatnio jednego speca od finansów. W przyszłym tygodniu jestem u niego umówiony na konsultacje, zobaczymy co mi podsunie za rozwiązania...

bodeksus

Posty: 27

 
Mną to się fajnie zajęli doradcy z Kredyty To Tu -www.kredytytotu.pl. Miło, szybko, sympatycznie i profesjonalnie. Akurat u mnie to była dość prosta sprawa bo szukałem kredytu na wczasy rodzinne za granicą, więc stosunkowo małe pieniądze. Tutaj mi zaproponowali pieniądze praktycznie od ręki, na dobry procent i bez zbędnych i czasochłonnych formalności. Sprawdzeni ludzie z certyfikatami i doświadczeniem...od lat 90 -tych na rynku.

damkaa4

Posty: 26

 
No witaj ;> Jedziemy na jednym wózku bo sam szukam aktualnie takich informacji. Muszę zdobyć pieniądze praktycznie na cito, a z tego co widzę nie będzie to takie łatwe..;/

kondziu

Posty: 28

 
Kiedyś pracowałem jako doradca bankowy, ale nie podjąłbym się na dzień dzisiejszy doradzania. Dużo się pozmieniało na rynku, konkurencja jest dużo większa. Dużo nowych banków, do tego parabanki, jest z czego wybierać.

erwin_15

Posty: 27

 
Ja to jestem zdania, że w przypadku kredytów na duże sumy to już nie ma co się zastanawiać, tylko warto skorzystać z porad ekspertów. Nie brakuje na rynku dobrych doradców z doświadczeniem, którzy pracowali wcześniej w bankach itd., a teraz prowadzą swoje firmy.

m3sh

Posty: 23

 
MI z tyłu głowy siedzi, że będziemy musieli prędzej czy później z żoną wziąć hipotekę, bo na wynajmie to zbyt długo nie zajedziemy. Ale tak mi się nie chce tego wszystkiego załatwiać. Wolałbym żeby ktoś się tymi formalnościami zajął za mnie..

Modniś

Posty: 24