screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

prowizja bankowa, w jaki sposób ?

prowizja bankowa, w jaki sposób ?

Dzień dobry. Jeżeli macie jakiś pomysł, w jaki sposób odzyskać prowizję bankową, napiszcie. Wiem, iż są jakieś firmy, które specjalizują się w takich sprawach i chyba z takiej pomocy będę musiał sięgnąć.

wirwik

Posty: 3

 
Polecam, odzyskaj prowizję bankową z pomocą specjalistów od takich spraw, bo inaczej może być za późno. Moja siostra miała podobny problem, dlatego głośno o tym mówię, że lepiej kuć żelazo póki gorące. Na szczęście mnie taka przykra sytuacja nie spotkała.

Rimano

Posty: 7

 
Będę jeszcze raz kontaktować się z działem obsługi, jak dalej tak będą kręcić, to na pewno sięgnę po pomoc gdzie indziej. Nie będę darować tak dużych pieniędzy… bo to moja prowizja bankowa.

Wygodniś22

Posty: 23

 
Korzystałam z pomocy kancelarii, bo inaczej to chyba nigdy nie zobaczyłabym pieniędzy z prowizji bankowej na koncie. To jest jej adres https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Polecam z własnego doświadczenia. Bardzo rzetelna współpraca.

Misieczek

Posty: 6

 
Niemniej jednak jakim prawem? Czym się zasłaniają? Jeżeli jest taki zapis w umowie to nie ma problemu. Jeśli masz kłopot ze zwrotem, odzyskaj prowizję bankową z pomocą specjalistów. Pobierają niewielkie opłaty, adekwatne do odzyskanych pieniędzy. Zawsze to coś.

Miki

Posty: 5

 
Polecam, odzyskaj prowizję bankową z pomocą specjalistów od takich spraw, albowiem w przeciwnym wypadku może być za późno. Moja siostra miała podobny problem, wobec tego głośno o tym mówię, że lepiej kuć żelazo póki gorące. Na szczęście mnie taka przykra sytuacja nie spotkała.

Dr-House

Posty: 18

 
U mnie prowizja bankowa została zwrócona bez żadnego problemu, dlatego dziwię się, że ludzie mogą mieć z tym problem. Możliwe, że podpisali umowę bez takiego zapisu. Nie wiem. Nie mam pojęcia, dlaczego firma nie chce zwrócić pieniędzy. Prawnie jest tak, że powinna.

woo_oow

Posty: 24

 
Tak właśnie myślałem, żeby wykonać. Chodzi o dość znaczny zwrot prowizji bankowej, który dotyczy konsolidacji kredytu. Nie mam zamiaru się z nimi kłócić, ani też biegać i stać w kolejkach. Wolałbym załatwić to od ręki, tyle że boję się, że taka usługa może być bardzo droga i niezbyt racjonalna co do kwoty prowizji.

Jacuś

Posty: 8

 
Super, że piszecie na ten temat, gdyż nawet nie miałem pojęcia, że będzie mi się należał zwrot prowizji bankowej. Jak tylko będę mi robić jakieś kłopoty, to od razu ruszę po pomoc. U mnie to spora kwota, dlatego nie odpuszczę.

Black_Riot

Posty: 6

 
Prowizja bankowa przy kilku tysiącach pożyczki w firmie pozabankowej to bardzo duże pieniądze, dlatego warto się o nie ubiegać. Nie liczyłam, że odzyskam aż tak wiele. Jestem zadowolona i polecam skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Garguł12

Posty: 11