screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Ranking pożyczek

Ranking pożyczek

Jakie chwilówki byście wskazali dla początkującego. Czy na rynku pojawiają się jeszcze jakieś promocje dla nowych klientów?

eror81

Posty: 3

 
Ja przestałem oszczędzać szczerze mówiąc. Korzystam z chwilówek, spłacam regularnie, podnoszę historię kredytową i mam coraz lepsze oferty na zadłużenie.

namok

Posty: 18

 
Jak wyrobisz sobie pozytywną historię spłat dotychczasowych zobowiązań to otrzymasz z czasem naprawdę preferencyjne warunki współpracy z firmami pożyczkowymi. Przerabiałem to.

frotka90

Posty: 8

 
Powalcz o umowę o pracę, a od razu pożyczki ci stanieją. Można wtedy negocjować lepsze warunki.

zenek15

Posty: 14

 
Tylko pamiętaj, że teraz pożyczkodawcy sprawdzają nie tylko BIK, ale również bazy zaległości pozabankowych, czyli niespłacone alimenty, itp. Wszystko wyjdzie, jak zalegasz. A o kredyt będzie wtedy bardzo ciężko.

Klara323

Posty: 16

 
Bardzo bezpiecznie możesz się zadłużyć przez sowafinansowa.pl. Najpopularniejsze firmy pożyczkowe masz w zestawieniu, do tego aktualne promocje i niezbędne warunki formalne. Czytelnie to wygląda, sporo porad i przede wszystkim wiarygodne opinie od pożyczkobiorców. Tego właśnie brakuje na podobnych serwisach. Jestem bardzo zadowolony.

Mord

Posty: 5

 
Błędy formalne we wnioskach kredytowych to najczęściej ogromna wtopa i brak perspektyw na szybkie zadłużenie. Więc na pierwszy raz najlepiej wypełniać wniosek z niezależnym doradcą. To naprawdę się sprawdza.

jeremii6

Posty: 11