screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotografia ślubna w Głogowie, gdzie warto ?

fotografia ślubna w Głogowie, gdzie warto ?

Sprzedaje mieszkanie i chce zamówić fotografię wnętrz w Zielonej Górze, która będzie wykonana przez kogoś, kto się na tym naprawdę bardzo dobrze zna. Czekam na propozycje.

wieszdo87

Posty: 2

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś bardzo ciekawych miejscach. To lepiej wygląda.

Black_Riot 

Posty: 8

 
Jeśli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który bardzo dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę znajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

Jasio234

Posty: 3

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Wiele z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku wesela nie za bardzo chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

Marioleczka

Posty: 2

 
Jeżeli chce się zaoszczędzić to albo bierze się taniego fotografa ślubnego z Zielonej Góry albo zdjęcia robi się samodzielnie. Jest to zawsze jakaś opcja dla nas.

pawel-2910

Posty: 23

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się bardzo podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

Nikuś23

Posty: 3

 
Mnie się podobają zdjęcia ślubne. Mogę oglądać nie tylko swoje, ale również czyjeś. To taka wyjątkowa chwila dla każdego. Niestety nie zawsze później już jest tak pięknie jak to wyglądało wtedy na zdjęciach.

Krzyś23

Posty: 3

 
Wybór fotografów jest niezmiernie duży, dlatego trzeba przejrzeć, co konkretnie proponują. Można bez wątpienia kierować się ceną, lecz jeżeli chodzi o fotografie ze wesela i z wesela to mamy jedną szansę, aby je zrobić. Należałoby, dlatego skupiać się przede wszystkim na ich jakości. Wtedy z takiej sesji zdjęciowej będziemy niezmiernie zadowoleni.

Black_Riot

Posty: 8